کسب در آمد اینترنتی، راه اندازی فروش فروشگاه اینترنتی، فروش اجناس در اینترنت، اموزش کسب در امد از اینترنت، تبلیغات در اینترنت، کسب در امد از فرش و تابلو فرش، تجارت و خرید و فروش فرش، همکاری با فرش خورشید تبریز تبریز، فروش فرش در

فرش خورشید

خانه تابلو فرش تبريز ايران سردرود ، عكس و تصاوير تابلو فرش دستبافت ، تابلو فرش هاي ابريشمي چله ابريشم تبريز ، گالري فرش خورشيد تبريز نريماني
  با يك كليك عضو شويد ->  
  خانه تابلو فرش تبريز ايران سردرود ، عكس و تصاوير تابلو فرش دستبافت ، تابلو فرش هاي ابريشمي چله ابريشم تبريز ، گالري فرش خورشيد تبريز نريماني

 کسب درآمد مطمئن از گالری فرش خورشید تبریز ( فرش های نفیس دستباف تبریز )


بسیار مهم:

 ابتدا از
این قسمت نمونه تابلو فرش های صورت شخصی را مشاهده فرمایید.

مقدمه

بسیاری از جوانان برای کسب درامد های ناچیز، مجبور می باشند هر روز 10 الی 12 ساعت از وقت خود را کار کنند، ولی راه های بهتر با بازدهی بیشتر وجود دارد که اکنون به معرفی یکی از انها خواهیم پرداخت.

آشنایی با نحوه ی همکاری

فرش خورشید تبریز طی چند ماه اخیر تغییرات اساسی در سیاست های تبلیغاتی خود اعمال کرده است. یکی از فعالیت های عام پسند و پر فروش این شرکت که با استقبال دور از انتظار افراد در ایران و سایر کشور ها قرار گرفته است، قبول سفارشات بافت تابلو فرش از عکس های شخصی و پرتره اشخاص بدون ذره ای اختلاف می باشد که توجه بسیاری را به خود جلب نموده. نحوه ی همکاری شما با این شرکت به این صورت می باشد که فرش خورشید تبریز 5% از 15% سودی را که در هر سفارش بافت پرتره شامل شرکت می گردد (5% از کل مبلغ قرارداد) را به کسانی که بتوانند برای این شرکت جذب مشتری نمایند به صورت نقدی و به عنوان پورسانت  پرداخت می نماید.

آمار سفارشات

آمار سفارشات نشان می دهد: تقریبا 35% از سفارشات صورت شخصی مربوط به تصاویر نامزدی اشخاص، 25% مربوط به بزرگان خاندان و خانواده که به رحمت الهی رفته اند (که معمولا در شرکت و فروشگاه ها و محل کار افراد نصب می شود) و 20% تصاویر فرزندان اشخاص و 20% نیز شامل سایر موارد می باشد.

نحوه ی تبلیغات و جذب مشتری

ما تمامی اطلاعات مورد نیاز در زمینه ی نحوه عقد قرارداد (شامل هزینه،نوع فرش بافته شده، مدت زمان بافت و...) را در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین چندین تصویر از نمونه کار های بافته شده را در اختیار شمار قرار خواهیم داد، و باقی کار بر عهده شما خواهد بود...

چند روش پیشنهادی برای جذب مشتری

1. یکی از راه های زود بازده و بسیار موثر برای جذب مشتری، مراجعه ی حضوری به فروشگاه های فرش و تابلو فرش در نواحی مختلف شهر های مختلف می باشد، که بدون شک با مشاهده ی تصاویر بینظیر از نمونه کار هایی که در اختیار شما قرار می گیرد، مایل به همکاری با شما خواهمد بود.
2. مراجعه ی حضوری به شرکت ها و فروشگاه ها و... و دریافت سفارشات بافت فرش از چهره اشخاص و آرم شرکت و موسسات می باشد.
3. راه سوم، از طریق تبلیغات اینترنتی می باشد که در صورت داشتن وبسایت یا وبلاگ  با آمار بازدید کننده ی مناسب، می توانید بصورت اینترنتی جذب مشتری نمایید.

توجه: 3 روش مذکور, تنها به عنوان آشنایی مختصر با نحوه ی کار بیان شده و راه های بیشمار دیگری برای جذب مشتری در اختیار شما قرار دارد، بخصوص کسانی که در کشور های عربی و اروپایی اقامت دارند، از امتیاز و موقعیت بسیار مناسبی برای فعالیت در این زیمینه برخوردار می باشند.


 
            تلفن تماس، آقای جلال نریمانی :    T   0914   13  13  13  0


  اخبار سایت:
 کلیه امتیاز توليدي فرش شفقی اصل تبریز در تبريز، توسط فرش خورشید تبریز خریداری شد.

  اطلاعات بیشتر در وبسایت www.Shafaghi-Carpets.Com


*. شماره شناسنامه
*. کد ملی
*. تاریخ و محل تولد
*. کد پستی 10 رقمی
*. آدرس پست الکترونیکی (ایمیل)
*. آدرس دقیق محل سکونت

نمونه:
erfan mohammadi
Mahdi

822
51249876593
tehran.1355
3326698413
mymail@yahoo.com
tehran,khiabane Vali asr,4 rahe sepah,kuche nilofar,pelake 8


 
مشاهده چندین نمونه از تابلو فرش های بافته شده از روی عکس های شخصی افراد !Click
 
نحوه سفارش جهت بافت تابلو فرش از روی عکس شخصی شما (سفارش بافت صورت شخصی) !Click
 

هزینه و مدت زمان بافت تابلو فرش از روی عکس های سفارشی شما برای سایز های مختلف !Click

 
 
جدول قيمت و مدت زمان بافت تابلو فرش هاي سفارشي عكس شخصي
 
اندازه فرش ( CM ) مدت زمان بافت قیمت تمام شده
60 * 40 3 ماه 4.100.000  تومان
70 * 50 4 ماه 5.100.000  تومان
90 * 60 4.5 ماه 7.100.000  تومان
100 * 70 5.5 ماه 9.100.000  تومان
120 * 80 6 ماه 11.100.000 تومان
150 * 100 7 ماه 17.000.000 تومان


 

  فرش خورشيد تبريز، جلال نریمانی :   i  0914   13  13  13  0

CopyRight © 2000-2017     www.TabrizCarpet.NET